Kolejne podsumowanie, tym razem pracy z Młodzieżą.

Od Marca 2014 zorganizowano łącznie 17 spotkań MDP, o różnorodnej tematyce. Od tego czasu liczba członków naszej drużyny wzrosła z 8 do 22 osób. W czerwcu uczestniczyliśmy w zawodach sportowo pożarniczych:
Chłopcy 16-18 – II miejsce
Chłopcy 10-16 – V miejsce
Kobiety II (w skład których wchodziły nasze członkinie)

Nasza drużyna brała również udział w rajdzie MDP w Izdebniku.

Na spotkaniach młodzież mogła zaznajomić się z działalnością oraz zadaniami nasze jednostki jak i całego systemu ochrony przeciwpożarowej, zasadami pierwszej pomocy oraz podstawowym sprzętem ratowniczym.
Organizowaliśmy spotkania integracyjne dla młodzieży, oraz wyjazdy np:
JRG Andrychów – w ramach projektu „Bezpieczny Dom”
Mini Zoo- piknik strażacki
Ognisko integracyjno-zapoznawcze

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia do naszej drużyny!!!